Canon PowerShot SX600 HS 16,0 Mpix, 18x zoom, Wi-Fi - černý

od Neznámá cena
Canon PowerShot SX600 HS Zachyťte důležité okamžiky do těch nejmenších detailů Tenký fotoaparát PowerShot SX600 HS se může pochlubit skvělým 18× zoomem a provedením, které se vejde do kapsy. Nabízí veškeré funkce, které byste mohli potřebovat k zachycení fotografií a videí více

Popis Canon PowerShot SX600 HS 16,0 Mpix, 18x zoom, Wi-Fi - černý

Canon PowerShot SX600 HS

Zachyťte důležité okamžiky do těch nejmenších detailů

Tenký fotoaparát PowerShot SX600 HS se může pochlubit skvělým 18× zoomem a provedením, které se vejde do kapsy. Nabízí veškeré funkce, které byste mohli potřebovat k zachycení fotografií a videí špičkové kvality, připojení Wi-Fi vám zase dává možnost se o ně snadno podělit online.

Výhody
Ultraširokoúhlý objektiv zajistí, že se všichni vejdou do záběru, vzdálené objekty přiblíží 18× optický zoom a 36× ZoomPlus.
Je kompaktní, tenký a přenosný, žádná příležitost k fotografování vám neunikne.
16MP systém HS System zajistí kvalitu, jakou si vaše vzpomínky zaslouží.
Image Stabilizer a inteligentní IS se postarají o to, že se rozmazané fotografie a filmy stanou minulostí.
Připojení Wi-Fi a technologie NFC umožňují jednoduché připojení ke smartphonu a sdílení na sociálních sítích.
Zachycujte úžasné filmy v rozlišení Full HD pomocí optického zoomu, připojení HDMI-CEC a tlačítka „film“.
Režim Smart Auto se postará o veškerá nastavení fotoaparátu. Stačí zamířit a pořídit snímek.
Funkce Kreativní záběr snadno doplní umělecké triky do snímků
Funkce Hybrid Auto pořídí filmový přehled vašeho dne.

Důležité funkce
• Ultraširokoúhlý objektiv s 18× superzoomem
• Až 36× zoom ve skvělé kvalitě
• Skvělé snímky za slabého osvětlení
• 16,0megapixelový snímač CMOS
• Výkonné zpracování obrazu procesorem DIGIC
• Stabilní záběry v každé situaci
• Sdílejte a zálohujte snímky bezdrátově
• Funkce NFC zjednodušuje sdílení přes smartphone
• 6 jedinečných snímků z jednoho záběru
• Snadné fotografování s filmovým souhrnem
• Filmy v rozlišení 1080p
• Zvýšená odolnost a viditelnost
• Automatický režim s detekcí 32 scén
• Šetří energii pro více snímků

Podrobný popis funkcí
Dostaňte se blíž
18× optický zoom a 36× ZoomPlus vám umožňují se dostat blíž do centra dění. Dokonce i velice vzdálené objekty zachytíte do ohromujících detailů. 25mm ultraširokoúhlý objektiv dokáže do záběru pojmout více věcí, takže se skvěle hodí na fotografování velkých skupin nebo úžasných scenérií.

Snímky, od kterých se už neodtrhnete
Nádherné snímky mají stejně tak velkou cenu jako okamžiky, které zachycují. HS System je proto navržen tak, aby jim (a to dokonce i za slabého osvětlení) vtiskl kvalitu, kterou si zaslouží. Jelikož HS System využívá pokročilý procesor DIGIC 4+ a 16MP snímač CMOS typu back-illuminated, vytváří ostré fotografie překypující detaily, barvami a atmosférou zachycené scény. Jsou přesně takové jako vaše prožitky.

Ostré snímky pomocí inteligentního IS
Optický Image Stabilizer představuje nezbytný předpoklad pro ostré snímky za slabého osvětlení nebo při použití plného rozsahu zoomu. Fotoaparát je vybaven technologií inteligentního IS společnosti Canon. Z 8 možností automaticky zvolí optimální režim stabilizátoru obrazu Image Stabilizer a zajistí ostré a detailní fotografie a videa.

Ani chvilku bez připojení
Připojte fotoaparát ke svému smartphonu pomocí připojení Wi-Fi s technologií NFC. Ukažte svoje nejnovější snímky celému světu. Jakmile budete připojeni, můžete pomocí smartphonu doplnit do snímků polohu podle systému GPS nebo pomocí funkce pro fotografování na dálku zahrnout do záběru sami sebe. Připojení Wi-Fi vám také umožní připojit se k tiskárnám, počítačům a dalším kompatibilním zařízením. Postará se o snadné sdílení i zálohování online.

Smart Auto (32 scén), Hybrid Auto
Pořizujte pohodlně skvělé fotografie nebo videa pomocí režimu Smart Auto, který detekuje scénu a zvolí ideální nastavení z 32 možností (21 při pořizování filmů). Funkce Hybrid Auto umožňuje pořizovat fotografie pomocí režimu Smart Auto. Před pořízením každého snímku vytváří čtyřsekundové filmové klipy, které pak spojuje do zábavného filmu v rozlišení HD (720p).

Vytvářejte úžasné filmy
Zaznamenávejte skvělé filmy v rozlišení Full HD (1080p) a formátu MP4. Inteligentní IS zajistí filmům klidnější obraz, a to i za chůze nebo snímání za jízdy v autě, když chcete získat opravdu jedinečné záběry. Doma se pak můžete pomocí připojení HDMI-CEC na filmy podívat na kompatibilním televizoru s rozlišením HD a ovládat na něm jejich přehrávání.

Kreativní záběr
S funkcí Kreativní záběr je originalita snadná. Stačí pořídit snímek a fotoaparát provede analýzu scény. Kromě původní nezměněné fotografie vytvoří automaticky pět kreativních snímků, které ten samý objekt zachytí různými překvapivými a uměleckými způsoby. Výběrem kategorie filtrů vytvoříte snímky na základě sady filtrů Kreativní záběr, které dáváte přednost.

Všimněte si rozdílu
Velký a odolný displej PureColor II G LCD (461 000 bodů) s vynikající čitelností a špičkovou kvalitou nabízí pohodlné procházení nabídek a umožňuje snadno zvolit kompozici nebo prohlížet snímky. Jeho zásluhou je sdílení snímků potěšením.


Parametry a specifikace:

Typ fotoaparátu: Digitální kompakty
Optický zoom (v násobcích): 18-19